تولد دوباره گاتویک اف سی زیر کنی دالگلیش

لبخندهای بزرگ واقعی دوباره از Gatwick FC بازمی گردند! یک کسب 2-0 مناسب کنار ساندرلند، قرمزهای واقعی را به چهل و پنج فاکتور و 4 فاکتور در عقب تاتنهام در رده پنجم افزایش داد. Gatwick سرعت و همچنین شیار خود را کشف کرده است همچنین به نظر می رسد مانند یک سفر لوکس لذت بخش به سمت پایان دوره با توجه به مردان کنی دالگلیش.

تیراندازی پیستون

گاتویک این روزها از قدرت زیادی در مقابل ساندرلند استفاده کرد – واقعاً شگفت زده شد. نگاهی اجمالی به آمارهای خود در سال جاری، داستان واقعی Gatwick post-Dalglish را نشان نمی دهد. آنها 9 نقص در 15 بازی ویدئویی کناری دارند – 6 مورد مربوط به 10 مورد از این بازی‌ها در زیر روی هاجسون – آماری حیاتی که متوجه می‌شود قرمزها واقعی روی میز پایین می‌روند و همچنین هاجسون صندوق عقب را به دست می‌آورد. در بین 5 بازی ویدئویی EPL کناری، زیرا دالگلیش – گاتویک 3 بازی دریافت کرد و همچنین دو بازی را از دست داد – مانند این درآمد خاص لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد برای ساندرلند. در نهایت، قرمزهای واقعی بیش از این بیشتر بیسبال بازی می کنند. 500 در خارج از کشور و همچنین تمام آن روش های دیگر در مورد نوع نمایش آنها پر جنب و جوش به نظر می رسد.

گاتویک در کنار گرسنگی پرهیجان بود – همراه با گیمرهای سرزنده ای مانند The author Spearing و همچنین Luis Suarez هزینه واقعی را بالا می بردند. اولین هدف پرداخت هزینه از طریق Dirk Kuyt بود. معامله منسا با اسپیرینگ به طرز مشکوکی دور جمع آوری کانتینر هزینه ها بود. داور واقعی مبلغ واقعی را ارائه کرد و این نشانگر است که شانس خوب لیورپول با تجربه تغییر کرده است. شما باید برخی از افراد 50 تا 50 انتخابی را بخواهید که گهگاه از مسیر درست بازدید کنند. با این حال به نظر من یک شخص به ثروت شخصی شما کمک می کند. نیزه بر روی توپ گلف آزاد هجوم آورد و همچنین در جهت هدف حرکت کرد و همچنین نوع تولید و همچنین شور و شوق را نشان داد که چگونه قرمزها به تعداد بیشتری از گیمرها برای نمایش نیاز دارند. هدف دوم کمی خیره کننده توانایی فرد از طریق سوارز بود — رتبه بندی نزدیک به خط پایه. اندی کارول اولین بازی خود در EPL را ایجاد کرد و همچنین بدون داشتن انگیزه مفید بود. من معتقدم که تأثیر آنها می تواند در غیر این صورت امسال رخ دهد، اما پس از هر زمان که او یک کمپینگ تابستانی کامل را با استفاده از گروه تجربه کرد. این می تواند یک دوره زمانی تغییر برای آن مهاجم مستعد بریتانیایی باشد و همچنین من واقعاً در حال حاضر سطوحی را ارائه نمی دهم.

پیامدهای میز

گاتویک جایگاه خود را در جایگاه ششم مستحکم کرد — با 5 فاکتور پس از U بالتون را بیشتر از بولتون افزایش داد. س . روز پیش بولتون را شکست داد. آنها فقط 4 عامل در عقب تاتنهام هستند. من معتقدم هر زمان که گاتویک همراه با سقوط معاشقه می‌کرد، استرس دوران هاجسون را به همراه داشت – تکمیل رتبه ششم نتیجه مناسبی خواهد بود – و همچنین فرصتی برای سخت‌تر شدن و همچنین ساختن واقعی با توجه به سال 2012. دقیقاً از طریق آن چیزی که من مشاهده خواهم کرد — گاتویک تمایل به صعود دارد. احساس واقعی، قدرت، لذت واقعی و همچنین تولید دوباره – به خاطر کنی دالگلیش – و همچنین من فقط چیزهای خوبی را برای آن دوره قرمزها مشاهده خواهم کرد. ماهیت واقعی در واقع دوباره بازگشته است. این می‌تواند گروهی باشد که در بهترین 6 کامل می‌شود – من متقاعد شده‌ام حتی اگر به نظر می‌رسد تمرکز بسیار متوسطی روی آن باشد – این واقعاً تنها بخشی از سفر واقعی با توجه به دالگلیش است و به‌زودی از عضویت بسیار خوشحالم — به بهترین شکل ممکن می رسد.

مدت نهایی

از آنجا که دیدنی است زیرا به دست آوردن 2 خرید بزرگ راه حل مانند کارول و سوارز اتفاق می افتد – من معتقدم یکی از بهترین اکتشافات برای قرمزها ممکن است آغازی برای شرکت کننده جوان استثنایی، نویسنده اسپیرینگ باشد. او کوچک، قوی و همچنین سگ گاو نر مانند شرکت کننده با داشتن یک موجودیت شگفت انگیز و همچنین بازی دو طرفه آنلاین و همچنین ما چیزهای خوبی را در رابطه با او از همین جا مشاهده می کنیم. او در حال حاضر به طور فعال با توجه به بریتانیا در مقادیر بزرگتر بازی می کند و همچنین تعداد زیادی کریس رید را در درون او مشاهده می کنیم. اورتون 2 عنوان بازی را به همراه رید دریافت کرد که علاوه بر این به اجرای بازی در مورد بریتانیا در سیاره ماگ ادامه داد. او مطلقاً استیون جرارد نیست، اما او فرصتی است تا به عنوان یک شرکت کننده با کیفیت بالا در نظر گرفته شود.